YİĞİT GROUP

Yiğit Group olarak, sadece bugünü değil, yarını da düşünerek güçlü bir vizyonla yol almaya devam ediyoruz. Sektörlerimizdeki değişimlere liderlik ederek, sürdürülebilir ve başarı odaklı projelerle dünya markası olma hedefimizi sürdürüyoruz.

hakkımızda

Dürüstlük, kalite, sürdürülebilirlik ve müşteri odaklılık, iş yapış şeklimizi temsil eden temel değerlerimizdir. Bu değerlerle şekillenen kurumsal kültürümüz, çalışanlarımızdan müşterilerimize, iş ortaklarımızdan toplumumuza kadar geniş bir yelpazede olumlu etkiler yaratmayı amaçlar.

YİĞİT GROUP

TARİHÇEMİZ

1995

2004

2015

2016-2018

2016-2017

2021

Bugün

Yiğit Group olarak, sunduğumuz kaliteli ürünler ve hizmetlerle müşteri odaklı ve sürdürülebilir bir başarı grafiği çiziyoruz. inşaat, otomotiv, gıda, mimarlık ve yatırım gibi geniş bir sektör yelpazesinde faaliyet göstererek yenilikçi ve güçlü bir kurumsal yapı temsilcisi olarak hareket ediyoruz.

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN

Güvenlik, konfor, kalite ve estetik unsurları bir araya getirerek, yaşam alanlarını oluşturuyoruz. Yeşil ve doğayı koruma misyonuyla, çevre dostu bir yaklaşımla tasarlanan bu alanlarda, müşterilerimizin kuşaklar boyu keyifle kullanabileceği bir yaşam deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Memnuniyet odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin olabilecekleri en üst seviyede tatminini hedefliyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ İÇİN

Dürüstlük, doğruluk ve güveni temel değerler olarak benimseyerek, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurma vizyonumuzun temelini atıyoruz. İş ortaklarımızla karşılıklı kazanç ilkesini gözeterek, adil bir çalışma anlayışı oluşturmayı ve sürdürmeyi taahhüt ediyoruz. Bu temel değerler etrafında şekillenen iş ilişkilerimizde, dürüstlük ilkesi doğrultusunda şeffaf bir iletişim kurarak, ortak hedeflere ulaşmak için birlikte çalışıyoruz.

YİĞİT GROUP

BİZDEN HABERLER

Fortis Sinanlı Kadıköy projesi, Fikirtepe'de yükselmeye hazırlanan ve henüz satışa çıkmadan önce Londra'da sahne aldı.

Yiğit Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Önder Yiğit, Türkiye'nin 40 yaş altı en iyi 40 CEO'su arasında yer aldı.

Fortis Sinanlı, 1 milyar TL değerindeki projesiyle, Yiğit IDK Group imzası taşıyarak En İyi Karma Kullanım Projesi Ödülü'ne layık görüldü.