YİĞİT GROUP

Yapılmamış olanı yapanlarla, yeni bir yol açanlarla, öncülerle, yaratıcılarla ve yenilikçilerle birlikte çalışıyor, yatırımlarımızla teşvik ediyoruz. Sadece Risk Sermayesi (VC) yatırımları yapmıyoruz aynı zamanda Kurumsal Risk Sermayesi (CVC) yatırımları da yapıyoruz. İşimize değer katacak ve işimizi daha iyi ve farklı yapmamızı sağlayacak yenilikçi girişimleri destekliyoruz.

nomos ventures

Nomos Ventures olarak, geleneklere meydan okuyan, yeni yollar çizen ve inovasyon ruhunu temsil edenleri kucaklıyoruz. Öncüler, yaratıcılar ve yenilikçilerle aktif bir şekilde iş birliği yaparak, sıradışı düşünceyi ve çığır açan girişimleri teşvik eden bir kültürü benimsemekten gurur duyuyoruz.

Stratejimizin kalbinde, anlamlı değişimi tetiklemek için inovasyonun gücüne olan inancımız bulunmaktadır. Yarının şekillendiricilerine yatırım yapmaya ve desteklemeye devam ettiğimiz bu yolculuğumuza, aynı vizyonu paylaşan vizyonerleri davet ediyoruz.

YATIRIM ALANLARI

FinTech

PropTech

MarTech

Energy

Nomos Ventures, AdTech, FinTech, MarTech, PropTech ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren yenilikçi girişimlere odaklanan bir yatırım şirketidir.

Biz, iş dünyasında öne çıkan ve geleceği şekillendiren girişimleri destekleyerek, bu sektörlerdeki potansiyel büyümeye yatırım yapmaktayız.

Nomos Ventures olarak, girişimcilerin vizyonlarına inanıyor ve onlara finansal destek, danışmanlık ve stratejik yönlendirme sunarak başarılarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Sürdürülebilirlik, inovasyon ve değer odaklı yaklaşımımızla, sektörde fark yaratan projelere olan bağlılığımızı sürdürüyoruz.